معرفی شرکت اوریفلیم

oriflame

1657483795507

oriflame عضو فعال و حامین بنیاد کودکان دنیا میباشد که توسط ملکه سوئد مدیریت میشود

( این بنیاد برای بهبود شرایط زندگی کودکان در معرض خطر در هرجای دنیا ، فعالیت میکند).

بیش از 5 کارخانه تولیدی در حداقل 5 کشور دنیا . مثل ایتالیا ، لهستان، سوئد، هند، چین و مسکو، بلژیک و آلمان … مثلا”: در هند تندرکر و کرمهای پا – لوازم آرایش در آلمان و ایتالیا و…

محصولات برگرفته از طبیعت هستند و احترام به محیط زیست در این شرکت بسیار قابل اهمیت است در نتیجه از مواد نگهدارنده و اسپری هایی که به لایه ازن آسیب میرساند استفاده نمیشود همچنین کاورهای محصولات شرکت قابل تجزیه هستند.

گارانتی محصولات حداقل دو سال است و  این محصولات در خصوص استفاده از مواد خالص و مرغوب تحت نظارت سازمان جهانی WFDSA و سازمان اروپایی FDSA می باشد.

مهم است که بدانید این محصولات oriflame روی حیوانات آزمایش نمیشوند، بلکه فقط از افراد داوطلب استفاده میشود، و گارانتی میشود که این محصولات حتی برای حساس ترین پوستها هم بی خطر و موثر هستند.

ضمنا” عضو انجمن فروش مستقیم Dsa انجمن فروش مستقیم اروپا FEDsa وانجمن جهانی فروش مستقیم WFDsa میباشد.

%D8%A8%D9%86%D8%B1 %DA%AF%D9%88%DA%AF %D8%B4%D9%884

عطرهایoriflame برگرفته از گیاهان خوشبو و بدون آلرژی هستند

ماندگاری عطرها در بیشتر موارد بالاتر از 10تا 12 ساعت نيست چون فاقد پاربن و مشتقات منفی سرطان زاست.

وهیچ اسیبی به سیستم تنفسی نمیزند.

پرنسس سوئد یکی از خریداران و حامیان اصلی عطرهای اوریفلیم هست

محصولات آرایشی اوریفلیم oriflame به دلیل اینکه سبک اروپایی دارند کلا سبک، لایت با بیس ارگانیک و گیاهی می باشد و در حین حال زیبایی و جلوه خاصی به مصرف کننده میدهد

محصولات جوردانی گلد و دوان این کمپانی بیشترین طرفدار را دارند

محصولات مراقبتی موی هیرایکس ، محصولات شیر و عسل ، تندرکرها ، شاورژل های بدن و خمیر دندانهای اوریفلیمoriflame در اروپا محبوبیت زیادی دارند.

محصولات مراقبت از پوست اسپا ، محصولاتی بی نظیر هستند

در ساخت محصولات اسپا از آب های معدنی سوئد استفاده شده و بسیار تاثیر گذار هستند.

محصولات مراقبت از پوست کمپانی oriflame در اروپا بسیار مشهور و زبانزد است و رتبه دوم جهان را بدست آورده 

 بعنوان مثال محصولات مراقبت از پوست NovAge به ویژه بالای 40سال رتبه دوم کرمهای مراقبتی جهان را داراست 

 تمام این اوصاف در کنار قیمتهای عالی این محصولات موجب رضایت روزافزون مصرف کنندگان شده و این برند محبوب و بی رقیب ساخته

زیبایی طبیعی با محصولات ارگانیک و اورجینال اوریفلیم

oriflame

اوریفلیم oriflame برندی سوئدی آشنا در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت پوست و عطرهای بسیار شیک می باشد، که از سال 1962 توسط دو برادر به نام های رابرت و یوناس آف یوکنیک در کشور سوئد بنیانگذاری شد، آنها توانستند محصولات اوریفلیم oriflame را به صورت بهداشتی و ساده تولید و از طریق زنجیره بازاریابی چهره به چهره که امروزه به شبکه بازاریابی معروف است به مردم معرفی کنند و طرفداران زیادی را در سراسر دنیا پیدا کننند و در مدت کوتاهی به پیشرفت های زیادی برسند.

امروزه شرکت اوریفیلم oriflame تولید کننده انواع محصولات زیبایی، مراقبتی و اکسسوری می باشد، که دارای بزرگترین مركز توسعه و تحقيقات آرايشي و بهداشتی در دنيا می باشد.

و تولید محصولات oriflame کاملا گیاهی و ضدحساسیت از گیاهانی که در خاک سوئد رشد یافته اند و از آنجا که این گیاهان به دلیل آب و هوای خاص این کشور باید دوران طولانی سرما و تاریکی را پشت سر بگذارند. دارای منابع اعظم از ویتامین ها و اسیدهای مفید هستند، که نقش و اهمیت بالایی در سلامت پوست و موی ما ایفا میکنند.

همچنین تمامی محصولات اوریفلیم oriflame دارای کد تایید اصالت و هویت به همراه رده بندی سنی مصرف کننده می باشند. این محصولات در سراسر دنیا به دلیل نداشتن محصولات درجه 2 و 3 کاملا درجه یک و منطبق بر کیفیت اروپایی بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.